İstanbul Hava Durumu
Anket
4. Sayısını yayınladığımız Ata 2 Yaşam Bültenimiz hakkında ne düşünüyorsunuz? 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 4,0848   4,0922
EURO 4,9862   4,9952
       
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 42
Dün: 106
Toplam: 50614
Blok Yöneticilerimizle Toplantıları Tamamlandı. Sıra Bahçelievlerimizde!
 
 

ATA-2 YÖNETİMİ, BLOK YÖNETİCİLERİ TOPLANTILARINI TAMAMLADI. SIRADA BAHÇELİEV SAKİNLERİ VAR.

 

Seçim döneminde site ortaklarına verdiği sözleri hızla yerine getirmeye başlayan Ata-2 yönetimi, plan itiraz dilekçelerinin hazırlanıp tesliminin hemen ardından Blok Yöneticileri Toplantılarına başladı.

Ada Temsilcileri Kurullarının oluşumuyla sonuçlanacak 15 toplantının ilki 25 Kasım Cuma günü saat 19.00'da yönetim binası toplantı odasında gerçekleştirildi.

İlk akşam B-1 Adasının Blok Yöneticileri ile bir araya gelen Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri, blok yöneticilerine bugüne kadar gerçekleştirilen faaliyetler ve bundan sonraki yol haritalarının detaylarını anlattıktan sonra, yönetimin apartman yönetimleri ile birlikte nasıl çalışacağının bilgisini verdi.

Daha sonra onların tek tek istek ve sorunlarını dinleyen yönetim kurulu, bir kısmının çözümü konusunda hemen harekete geçerek güvenlik ve teknik servis birimlerine talimat verdi. Diğer konuları da not alan yöneticiler, bunların da gereğini yaparak bir çözüme kavuşturacak-larını belirttiler.

Daha sonra bir ilk daha gerçekleştirilerek, ulusal standartlarda hazırlanan ve hane sakinlerinin hem demografik profilleri hem de yönetimden isteklerini içeren detaylı anket formları apartman yöneticilerine teslim edildi.

Bu formlar sayesinde hem Ata-2 sitesi sakinlerinin ayrıntılı bilgileri toplanarak geniş bir profili çıkartılacak, hem de onlara daha iyi nasıl hizmet edebileceğinin ipuçları elde edilecek.

Önümüzdeki haftalarda birbiri ardına sürdürülecek bu blok yöneticileri toplantıları en kısa zamanda tamamlanarak demokratik site yönetiminin mekanizmalarından bir tanesi olan ada temsilcileri kurulu hayata geçirilecektir.

Bu çalışmaların ve anketlerin sonuçlarını Facebook sitemiz ve web sayfamızda sizlerle paylaşacağız. Sloganımızı bir kez daha vurguluyor ve ''Biz bir aileyiz ve birlikte daha da güçlüyüz.'' diyoruz...

Blok Yöneticileri toplantıları 22.12.2016'da B12, B13, B14 ve B15 adalarından gelenler ile tamamlandı. 27 Aralık'tan itibaren de villalar ile yapacağımız toplantılar başlayacaktır. Ortaklarımızın bu önemli toplantılara katılarak görüşleri ve isteklerini bizlerle paylaşmalarını önemle rica ederiz.


Okunma Sayısı: 776Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
cem çetinkaya
Merhabalar Yıllar önce çıkan bir kanuna göre apartmanlarda pay ölçer takması zorunlu hale getirildi. Fakat Ata2 gibi eski sitelerde apartmanlar bu kanuna uymadı. Ben sabah 7 de evden çıkıp akşam 8.30 da geliyorum. Ayda ödediğim yakıt parası 300 liradan aşağı düşmüyor. Bu konuda firmalarla anlaşıp apartmanlara yol gösterir misiniz ? saygılarımla

recep uysaler
Öncelikle yapacagınız çalışmalarda tüm ekibinize ve sizlere kolaylıklar ve başarılar diliyorum.Ben ayçiçeği sokakkta oturan bir kiracıyım..yaklasık on yıldır aynı yerde ikamet ediyorum.Sitemize yakın bir okuldada öğretmen olarak çalışmaktayım..Çıkış kapısı olarak D kapısını kullanıyorum.Kapıdan çıkarken gerek sağa (migros tarafına).gerek düz devam edersenyolların son derece bozuk ve düzensiz olduğunu görüyoruz.Sanırım yol bakımları Üsküdar Belediyesi tarafından yapılıyor.Girişimde bulunarak bir çözüm bulunacagına inanıyorum...Böyle bir siteye bu durum bence yakışmıyor..Şimdiden teşekkür eder kolaylıklar dilerim..Saygılarımla...

Durmuş Uludağ
Yeni web sitesini beğendim.Güncel olmasını diliyorum.Başarılar,kolay gelsin.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler