İstanbul Hava Durumu
Anket
4. Sayısını yayınladığımız Ata 2 Yaşam Bültenimiz hakkında ne düşünüyorsunuz? 
Etkinlik Takvimi
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 6,0400   6,0509
EURO 6,7391   6,7513
       
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 200
Dün: 155
Toplam: 114194
Ortaklarımıza Duyuru...
 
 

Değerli Ortaklarımız,

2016 Yılında ÇÖZÜM GRUBU olarak karşınıza çıkıp şu cümleleri söylemiştik :

“Biz bu işi adım adım bitireceğiz
Bu kooperatifin son yönetimi olmak istiyoruz
Arsa Tapumuzu Alacağız
Yasal Terklerimizi Yapacağız
Eksik belge ve İzinlerimizi tamamlayacağız
Bireysel tapularımızı alıp kooperatifi fesih edeceğiz”

Biz bir görev ekibiyiz. Kooperatif yönetmek gibi bir hevesimiz veya isteğimiz yok. Elimizi taşın altına koyuyoruz. BİREYSEL TAPULARIMIZI alıp, KOOPERATİFİ FESHEDECEĞİZ..."

Sizler de bize inandınız ve desteklediniz. Dün itibarı ile arsa tapumuzu aldık. Hem de ŞU YA DA BU parası adı altında hiçbir masraf çıkartmadan, yani “BEŞ KURUŞ ÖDEMEDEN” aldık. Yasa gereği ödememiz gereken zorunlu tapu masraf ve harçlarını ödeyerek tapumuzu ATA-2 adına tescil ettirdik. 

Şimdi önümüzde çok da kolay olmayan, büyük bir emek gerektiren bireyselleşme aşaması var. Çalışmalarımız devam ediyor. En kısa zamanda sonuçlarını sizlerle paylaşıp Olağanüstü Genel Kurul’da alacağımız kararlarla bireysel tapularımıza kavuşacağımıza inanıyoruz.
Emeği geçenlere, güzel sözleri ile bize güç ve destek verenlerin yanı sıra, kim olduğumuzu bile bilmeden ya da kasten yaptıkları negatif yorumları ile “daha da fazla motive eden” herkese buradan teşekkür ediyoruz.

Hepinizi 7 Ekim 2018 Pazar günü yapılacak olağanüstü genel kurulumuza bekliyoruz.

ATA-2 YÖNETİM KURULU adına Başkan
Ahmet GÜLAYDIN


Okunma Sayısı: 710Yazdır

 
 Eyup UZGER
 Emeğiniz için Teşekkürler...
 


 DİĞER HABERLER

Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
MEHMET ÜNVER
TEŞEKKÜR EDERİZ- YILBAŞI IŞIKLARI Bu sene sitemiz girişlerindeki yılbaşı ışıklandırmaları çok güzel olmuş. Site yöneticilerimize teşekkür ederim.

Ünal Durmaz
Bu Yönetimi çok seviyor ve destekliyoruz. Dürüst ve çalışkan insanlar. Bu dönem gerek Tapu alma aşamasında, gerek imar barışı sürecinde çok güzel çalışmalar sergilediler. Yönetim kurulu ve Çalışanlarımızı canı gönülden tebrik ederim.

BAHADIR ÖZDÜZGÜN
25 yıldır kooperatifin üyesiyim. Nihayet yolun sonuna yaklaştık ve tapularımıza kavuşacağız. Bir konuda şikayet iletmek istiyorum. İmar barış borcu yakın bir zamana kadar kredi kari ile komisyonsuz ödebilmekte iken bugün %2 komisyonla ziraat bankası pos cihazı marifetiyle kredi kartı yolu ile ödeme alınabildiğini öğrendim. Ödeme gününe sayılı gunler kala bu uygulamayı dogru bulmuyorum. Yıllarca tüm ödemelerimizi yaptığımız bir bankanın bu uygulaması zamanlama açısından manidar.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler