İstanbul Hava Durumu
Anket
4. Sayısını yayınladığımız Ata 2 Yaşam Bültenimiz hakkında ne düşünüyorsunuz? 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,7794   5,7898
EURO 6,6943   6,7064
       
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 10
Dün: 216
Toplam: 73719
Ortaklarımıza Duyuru...
 
 

Değerli Ortaklarımız,

2016 Yılında ÇÖZÜM GRUBU olarak karşınıza çıkıp şu cümleleri söylemiştik :

“Biz bu işi adım adım bitireceğiz
Bu kooperatifin son yönetimi olmak istiyoruz
Arsa Tapumuzu Alacağız
Yasal Terklerimizi Yapacağız
Eksik belge ve İzinlerimizi tamamlayacağız
Bireysel tapularımızı alıp kooperatifi fesih edeceğiz”

Biz bir görev ekibiyiz. Kooperatif yönetmek gibi bir hevesimiz veya isteğimiz yok. Elimizi taşın altına koyuyoruz. BİREYSEL TAPULARIMIZI alıp, KOOPERATİFİ FESHEDECEĞİZ..."

Sizler de bize inandınız ve desteklediniz. Dün itibarı ile arsa tapumuzu aldık. Hem de ŞU YA DA BU parası adı altında hiçbir masraf çıkartmadan, yani “BEŞ KURUŞ ÖDEMEDEN” aldık. Yasa gereği ödememiz gereken zorunlu tapu masraf ve harçlarını ödeyerek tapumuzu ATA-2 adına tescil ettirdik. 

Şimdi önümüzde çok da kolay olmayan, büyük bir emek gerektiren bireyselleşme aşaması var. Çalışmalarımız devam ediyor. En kısa zamanda sonuçlarını sizlerle paylaşıp Olağanüstü Genel Kurul’da alacağımız kararlarla bireysel tapularımıza kavuşacağımıza inanıyoruz.
Emeği geçenlere, güzel sözleri ile bize güç ve destek verenlerin yanı sıra, kim olduğumuzu bile bilmeden ya da kasten yaptıkları negatif yorumları ile “daha da fazla motive eden” herkese buradan teşekkür ediyoruz.

Hepinizi 7 Ekim 2018 Pazar günü yapılacak olağanüstü genel kurulumuza bekliyoruz.

ATA-2 YÖNETİM KURULU adına Başkan
Ahmet GÜLAYDIN


Okunma Sayısı: 420Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
rumuz
artık fesih tarihini paylaşma zamanı gelmiştir. Bitirin şu işi, hükümet bile yüzyılın olayını yaptı, daha ne bekliyorsunuz...

Fuat DEMİRTAŞ
Çocuk oyun parklarının yanıbaşında bulunan sigaralıklı çöp kutularının kaldırılmasını ve oyun parklarına sigara içilmez uyarı levhalarının asılmasını rica ediyorum. C kapısından girdikten sonraki oyun parkında 3 adet sigaralıklı çöp kutusu var. Çocuğumu parkta oynatırken sigara dumanına maruz kalmak istemiyorum. Söz konusu çöp kutularının bulundukları yer ile ilgili resimler tarafımda mevcuttur.

site sakini
BAŞARILI ÇALIŞMALARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER HER NE KADAR ELEŞTİRİLERİ OKUSAK İSEDE MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR HEP SİZİNLEYİZ UYGULAMALARINIZ İLE SİTE HAYAT BULDU GÜVENLİĞİ ELEŞTİRENLER ŞEHİR DIŞINDA İKEN ÇOÇUGUMUN ATEŞİNİ DÜŞÜRMEK İÇİN İLAÇ ALAN AMBULANS İLE GELİP REFAKAT EDEN KOMŞUMUN ANNESİNENE KALP MASAJI YAPAN PERSONEL VARKEN GÖZÜMÜZ ARKADA DEĞİL.HHASTANEYE GİDENİ ARAYAN YÖNETİMİ SİZLER İLE GÖRDÜK TEŞEKKÜRLER BİR KEZ DAHA


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler