İstanbul Hava Durumu
Anket
4. Sayısını yayınladığımız Ata 2 Yaşam Bültenimiz hakkında ne düşünüyorsunuz? 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,3142   5,3238
EURO 6,0386   6,0495
       
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 40
Dün: 186
Toplam: 92200
Mart Bültenimiz Yayınlandı
 
 

haberi okumak için tıklayınız

Bir buçuk yıldır ATA-2'lilerin iletişim organı olan ve kooperatif kaynakları kullanılmadan sponsorlar bulunarak bedelsiz olarak yayınlamayı başardığımız Aylık Yaşam Bültenimizin Mart Sayısı ATA-2 sakinleri ve ortaklarımıza dağıtıldı. Kooperatifimizin sona yaklaşan tapu serüveni ve yasal sorunlarının yanı sıra, ATA-2 konutlarının gündelik yaşamına, sosyal, kültürel ve sanatsal konularına da dokunan, en yeni haber, yorum, makale ve etkinliklerini ayrıntılarıyla işleyen ve bu anlamda mahalle tadında bir kent kültürü yayını olmayı hedefleyen bu sayımızı da beğeneceğinizi umuyoruz. Her türlü karalamaya karşın, hep beraber yaşadığımız bu ayrıcalıklı mekanın ortaklaşa paylaştığımız tüm güzelliklerini yansıtarak, aynı zamanda emlak değerimizi de yükselten bu tür yayınlar ve sitemizin adına yaraşır etkinliklere sahip çıkmanız hepimiz için önemlidir. Tabii ATA-2'yi gerçekten düşünüyor, seviyor, benimsiyor ve ATA-2'lilerin çıkarlarını önemsiyorsanız..


Okunma Sayısı: 349Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
MEHMET ÜNVER
TEŞEKKÜR EDERİZ- YILBAŞI IŞIKLARI Bu sene sitemiz girişlerindeki yılbaşı ışıklandırmaları çok güzel olmuş. Site yöneticilerimize teşekkür ederim.

Ünal Durmaz
Bu Yönetimi çok seviyor ve destekliyoruz. Dürüst ve çalışkan insanlar. Bu dönem gerek Tapu alma aşamasında, gerek imar barışı sürecinde çok güzel çalışmalar sergilediler. Yönetim kurulu ve Çalışanlarımızı canı gönülden tebrik ederim.

BAHADIR ÖZDÜZGÜN
25 yıldır kooperatifin üyesiyim. Nihayet yolun sonuna yaklaştık ve tapularımıza kavuşacağız. Bir konuda şikayet iletmek istiyorum. İmar barış borcu yakın bir zamana kadar kredi kari ile komisyonsuz ödebilmekte iken bugün %2 komisyonla ziraat bankası pos cihazı marifetiyle kredi kartı yolu ile ödeme alınabildiğini öğrendim. Ödeme gününe sayılı gunler kala bu uygulamayı dogru bulmuyorum. Yıllarca tüm ödemelerimizi yaptığımız bir bankanın bu uygulaması zamanlama açısından manidar.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler