HABERLER


   2023 Mali Yılı Kat Malikleri Kuruluna Davet yazısı
  Devamı..

   2024 yılı aidat tutarları
  DEĞERLİ ATA-2 KONUTLARI, KAT MALİKLERİ VE KİRACILARI; ATA-2 KONUTLARI Kat Malikleri kurulu (Genel Kurul) toplantısı, Yönetim planı gereği 2024 yılı Nisan ayında yapılacaktır. Bir önceki genel kurulda aldığımız karar gereğince, ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik koşullar ve yeniden belirlenen asgari ücret artışını... Devamı..

   29.10.2023 Cuhmuriyetimizin 100.Yıl Kutlama Mesajı
  Cumhuriyetimizin 100.yılını ata 2 konutlarına yakışır bir şekilde sabah Atatürk anıtında Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı duruşu ve istiklal marşımızı söyleyerek andık ve ardından cumhuriyetimizin önemini anlatan konuşmalar yaptık. Akşam saatlerinde Atatürk anıtından başlayarak fenerlerimiz,... Devamı..

   29 Ekim Cumhuriyet bayramımızın 100. yılı kutlu olsun
  Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde yazılan kurtuluş destanının gururunu heyecanını ve bu destanın varış noktası olan Cumhuriyetimizin değerlerini sonsuza kadar savunacağımıza söz veriyor ve Cumhuriyetimizin ilanının 100. yıldönümünü büyük bir coşkuyla kutlamak üzere 29 Ekim Pazar sabah 10.00'da Atatürk... Devamı..

   1 TEMMUZ 2023 TARİHİNDEN İTİBAREN AİDAT TUTARLARI DEĞİŞECEKTİR.
  Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik koşullar, asgari ücretin yeniden belirlenmesine neden olmuştur. Asgari ücrete %34 artış yapılarak yeniden belirlenmiştir. Yasalara göre asgari ücret altında maaş ödemesi yapılamayacağından personelimiz ve güvenlik personelinin maaşlarının arttırılması zorunlu duruma gelmiştir. Devamı..

   ATA2 KONUTLARININ KURUMSAL YENİ TELEFON NUMARASINI KAYIT EDİNİZ....
  ATA 2 KONUTLARININ KURUMSAL TELEFON NUMARASI.... Devamı..

   TAŞIT TANIMA SİSTEMİ HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU
  Devamı..

   KİRACI BİLGİSİ BİLDİRİM FORMU
  Devamı..

   ÇÖP ALMA GÜNLERİ...
  Devamı..

   ATATÜRK ANITIMIZI AÇTIK VE CUMHURİYET BAYRAMIMIZI COŞKUYLA KUTLADIK...
  ATATÜRK ANITIMIZI TÖRENLE AÇTIK VE ATA2’LİLERLE BİRLİKTE 29 EKİM BAYRAMIMIZI CUMHURİYETE YARAŞIR BİR BİÇİMDE COŞKUYLA KUTLADIK !.. Devamı..
1 Geri İleri