İstanbul Hava Durumu
Anket
4. Sayısını yayınladığımız Ata 2 Yaşam Bültenimiz hakkında ne düşünüyorsunuz? 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 4,0848   4,0922
EURO 4,9862   4,9952
       
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 42
Dün: 106
Toplam: 50614
3 Gün Aralıksız Yağan Kar ile Mücadelede Zorlandık!
 
 

Cuma akşamı başlayıp aralıksız Pazartesi gecesine kadar devam eden kar yağışı ile tüm olanaklarımızla mücadele etmemize rağmen istediğimiz başarıyı gösteremedik. Her yıl mevcut iki traktörümüze ek olarak kiraladığımız bir kepçe ile ana yolları açmayı başarabiliyorken, son üç gündür yağan kar karşısında 3 kepçe ve iki traktörle yaptığımız çalışma yetersiz kaldı. Belediye ise kendi yoğunluklarını öne sürerek yardım taleplerimizi karşılamadı.

Hasta ve müdahale gerektiren sakinlerimizin taleplerine öncelik verdik. Uzun yıllardır büyüyüp gerektiği gibi budanmayan, kimi yerlere dikilen uygun olmayan ağaçlar yoğun kar yağışı ile beraber kırılıp devrilmeye başladı. İnsanlarımıza ve mallarına zarar vermemesi için bu tür vakalara da öncelik olarak müdahale ettik. 

Sakinlerimizin büyük bir kısmı araçlarını, sokakları temizlenmiş olsa bile hareket ettirmediler. Bu nedenle temizlenen yollarda hareket eden araç sayısı oldukça düşüktü. Bunun bir sonucu olarak temizlediğimiz yollar yeni kar yağışı ile hemen kapanmaya başlıyor. Tüm ekiplerimiz görevlerinin başında. Bu kar yağışının en az rahatsızlıkla geçmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Haklı olarak gelen eleştiriler yanında, bolca da teşekkür aldık. Personelimiz olağanüstü bir fedakarlıkla çalıştı ve çalışmaya devam ediyorlar. Hepsine buradan teşekkür ediyoruz.


Okunma Sayısı: 970Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
cem çetinkaya
Merhabalar Yıllar önce çıkan bir kanuna göre apartmanlarda pay ölçer takması zorunlu hale getirildi. Fakat Ata2 gibi eski sitelerde apartmanlar bu kanuna uymadı. Ben sabah 7 de evden çıkıp akşam 8.30 da geliyorum. Ayda ödediğim yakıt parası 300 liradan aşağı düşmüyor. Bu konuda firmalarla anlaşıp apartmanlara yol gösterir misiniz ? saygılarımla

recep uysaler
Öncelikle yapacagınız çalışmalarda tüm ekibinize ve sizlere kolaylıklar ve başarılar diliyorum.Ben ayçiçeği sokakkta oturan bir kiracıyım..yaklasık on yıldır aynı yerde ikamet ediyorum.Sitemize yakın bir okuldada öğretmen olarak çalışmaktayım..Çıkış kapısı olarak D kapısını kullanıyorum.Kapıdan çıkarken gerek sağa (migros tarafına).gerek düz devam edersenyolların son derece bozuk ve düzensiz olduğunu görüyoruz.Sanırım yol bakımları Üsküdar Belediyesi tarafından yapılıyor.Girişimde bulunarak bir çözüm bulunacagına inanıyorum...Böyle bir siteye bu durum bence yakışmıyor..Şimdiden teşekkür eder kolaylıklar dilerim..Saygılarımla...

Durmuş Uludağ
Yeni web sitesini beğendim.Güncel olmasını diliyorum.Başarılar,kolay gelsin.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler