İstanbul Hava Durumu
Anket
4. Sayısını yayınladığımız Ata 2 Yaşam Bültenimiz hakkında ne düşünüyorsunuz? 
Etkinlik Takvimi
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 6,0400   6,0509
EURO 6,7391   6,7513
       
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 202
Dün: 155
Toplam: 114196
CHP ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AHMET KILIÇ ZİYARETİMİZE GELDİ.
 
 

CHP Üsküdar Belediye Başkan Adayı Ahmet Kılıç ekibiyle beraber Üsküdar’ın en büyük sitesi olan 11.000 nüfuslu ATA-2 Sitesi yönetim binasına 1 Mart günü bir ziyaret yaptı.

CHP Üsküdar İlçe başkanı Olcay Kurt’un tüm çalışmalarında olduğu gibi ATA-2 site ziyaretinde de Ahmet Kılıç’ın yanında idi ondan başka Belediye Meclis adayları Mimar Kökden Yücel ve Nuray Kılıç Gençlik kolu Başkanı Sedat Epli de ekipteydi.

Ata-2 Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gülaydın ve yönetici arkadaşları Ahmet KILIÇ'ı karşıladıktan sonra Ata 2 nin Üsküdar Belediyesi ile ilişkileri ve beklentiler dilekler dile getirildi. Başkan Gülaydın ATA 2 arsa ve tarihçesi hakkında detaylı bilgiler verdi. İmar barışına başvurulduğunu ve kat irtifakı kurabilecek ender sitelerden biri olduklarını dile getirdi.Ahmet Kılıç ise ATA 2 nin devasa konumunu bildiğini ve son 10 yıldır belediye meclis üyesi olduğunu dönem dönem ATA 2 hakkında bilgiler aldığını burada yaşayan arkadaşları olduğunu sorunlarının birer birer çözüldüğünü gördüğünden dolayı memnun olduğunu belirtti.

Belediye seçimlerini kazanmaları durumunda tüm vatandaşların ve sitelerde yaşayanların hayatlarını kolaylaştıran konularda adımlar atacaklarını belirtti. Eksik görülen hizmetleri de güçlendireceğiz. Eğer kapalı salonunuz varsa site sakinleri ile bir araya gelmekten memnun olacağını belirtti.

 


Okunma Sayısı: 172Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
MEHMET ÜNVER
TEŞEKKÜR EDERİZ- YILBAŞI IŞIKLARI Bu sene sitemiz girişlerindeki yılbaşı ışıklandırmaları çok güzel olmuş. Site yöneticilerimize teşekkür ederim.

Ünal Durmaz
Bu Yönetimi çok seviyor ve destekliyoruz. Dürüst ve çalışkan insanlar. Bu dönem gerek Tapu alma aşamasında, gerek imar barışı sürecinde çok güzel çalışmalar sergilediler. Yönetim kurulu ve Çalışanlarımızı canı gönülden tebrik ederim.

BAHADIR ÖZDÜZGÜN
25 yıldır kooperatifin üyesiyim. Nihayet yolun sonuna yaklaştık ve tapularımıza kavuşacağız. Bir konuda şikayet iletmek istiyorum. İmar barış borcu yakın bir zamana kadar kredi kari ile komisyonsuz ödebilmekte iken bugün %2 komisyonla ziraat bankası pos cihazı marifetiyle kredi kartı yolu ile ödeme alınabildiğini öğrendim. Ödeme gününe sayılı gunler kala bu uygulamayı dogru bulmuyorum. Yıllarca tüm ödemelerimizi yaptığımız bir bankanın bu uygulaması zamanlama açısından manidar.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler