İstanbul Hava Durumu
Anket
4. Sayısını yayınladığımız Ata 2 Yaşam Bültenimiz hakkında ne düşünüyorsunuz? 
Etkinlik Takvimi
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,7538   5,7642
EURO 6,3654   6,3769
       
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 92
Dün: 130
Toplam: 128136
CHP ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AHMET KILIÇ ZİYARETİMİZE GELDİ.
 
 

CHP Üsküdar Belediye Başkan Adayı Ahmet Kılıç ekibiyle beraber Üsküdar’ın en büyük sitesi olan 11.000 nüfuslu ATA-2 Sitesi yönetim binasına 1 Mart günü bir ziyaret yaptı.

CHP Üsküdar İlçe başkanı Olcay Kurt’un tüm çalışmalarında olduğu gibi ATA-2 site ziyaretinde de Ahmet Kılıç’ın yanında idi ondan başka Belediye Meclis adayları Mimar Kökden Yücel ve Nuray Kılıç Gençlik kolu Başkanı Sedat Epli de ekipteydi.

Ata-2 Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gülaydın ve yönetici arkadaşları Ahmet KILIÇ'ı karşıladıktan sonra Ata 2 nin Üsküdar Belediyesi ile ilişkileri ve beklentiler dilekler dile getirildi. Başkan Gülaydın ATA 2 arsa ve tarihçesi hakkında detaylı bilgiler verdi. İmar barışına başvurulduğunu ve kat irtifakı kurabilecek ender sitelerden biri olduklarını dile getirdi.Ahmet Kılıç ise ATA 2 nin devasa konumunu bildiğini ve son 10 yıldır belediye meclis üyesi olduğunu dönem dönem ATA 2 hakkında bilgiler aldığını burada yaşayan arkadaşları olduğunu sorunlarının birer birer çözüldüğünü gördüğünden dolayı memnun olduğunu belirtti.

Belediye seçimlerini kazanmaları durumunda tüm vatandaşların ve sitelerde yaşayanların hayatlarını kolaylaştıran konularda adımlar atacaklarını belirtti. Eksik görülen hizmetleri de güçlendireceğiz. Eğer kapalı salonunuz varsa site sakinleri ile bir araya gelmekten memnun olacağını belirtti.

 


Okunma Sayısı: 282Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Sevcan can
İmar barışı ödemelerini 5.6.2019 tarihine kadar yapılması istendi. Ancak kooperatif 3 -10 tarihleri arasında tatile girdiğinden ödememi kredi kartı ile yapacaktım. Ancak kooperatifinizin tatile gireceğini tatile girildiği zaman öğrenmiş bulunmaktayım. Ödeme için online işlem yapamadım.Sisteme giriş yapamıyorum. Ödeme tarihinin 5.6 olması ve tatile girmesi nedeniyle ödeme tarihinin yeniden belirlenmesini rica ederim

İzzettin GÜLLEBAĞATUR
Ata 2 sitesinde oturup oğlumun verdiği bilgilere göre Maviçam Caddesinde olan basketbol sahasındaki potaların standart olmayıp üstüne de potların sarsıldığını ve bu sebeple topların girmediğini belirtirim lütfen bunu dikkate alınız teşekkürler

MEHMET ÜNVER
TEŞEKKÜR EDERİZ- YILBAŞI IŞIKLARI Bu sene sitemiz girişlerindeki yılbaşı ışıklandırmaları çok güzel olmuş. Site yöneticilerimize teşekkür ederim.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler