İstanbul Hava Durumu
Anket
4. Sayısını yayınladığımız Ata 2 Yaşam Bültenimiz hakkında ne düşünüyorsunuz? 
Etkinlik Takvimi
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,4764   5,4862
EURO 6,1672   6,1783
       
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 228
Dün: 122
Toplam: 78277
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINI HEP BERABER KUTLUYORUZ.
 
 

29 EKİM BAYRAMINI ATA-2’YE YAKIŞIR GECELİ, GÜNDÜZLÜ BİR PROGRAM EŞLİĞİNDE BÜYÜK BİR COŞKU İLE KUTLUYORUZ.

29 EKİM PAZARTESİ GÜNDÜZ SAAT 12.00 - 14.00 ARASI :

ATA-2 Kapalı spor salonunda bir CUMHURİYET ETKİNLİĞİ düzenliyoruz. Öğrenciler tarafından sahnede sergilenen bando, şiir, dans, koro, spor vb. gösterileri izleyecek, çocuklarımızla birlikte bir cumhuriyet meşalesi atölyesi etkinliği yapacak, hepsinin kendi bayrağını/meşalesini yapmasını sağlayacağız. Ayrıca toplantının sonunda ATA-2 Cumhuriyet Tenis Turnuvamızın Ödülleri dağıtılacaktır.

AYNI GÜN AKŞAM SAAT 20.00’de İSE :
Genç yaşlı herkesin katılımıyla Atatürk Heykeli önünde toplanacak, dağıtılacak bayrak ve meşaleler eşliğinde marşlar, meşalelerle bir FENER ALAYI düzenlenecektir.

CUMHURİYETE SAHİP ÇIKAN GENÇ YAŞLI TÜM ATA2’LİLERİ BEKLİYORUZ


Okunma Sayısı: 60Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
rumuz
artık fesih tarihini paylaşma zamanı gelmiştir. Bitirin şu işi, hükümet bile yüzyılın olayını yaptı, daha ne bekliyorsunuz...

Fuat DEMİRTAŞ
Çocuk oyun parklarının yanıbaşında bulunan sigaralıklı çöp kutularının kaldırılmasını ve oyun parklarına sigara içilmez uyarı levhalarının asılmasını rica ediyorum. C kapısından girdikten sonraki oyun parkında 3 adet sigaralıklı çöp kutusu var. Çocuğumu parkta oynatırken sigara dumanına maruz kalmak istemiyorum. Söz konusu çöp kutularının bulundukları yer ile ilgili resimler tarafımda mevcuttur.

site sakini
BAŞARILI ÇALIŞMALARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER HER NE KADAR ELEŞTİRİLERİ OKUSAK İSEDE MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR HEP SİZİNLEYİZ UYGULAMALARINIZ İLE SİTE HAYAT BULDU GÜVENLİĞİ ELEŞTİRENLER ŞEHİR DIŞINDA İKEN ÇOÇUGUMUN ATEŞİNİ DÜŞÜRMEK İÇİN İLAÇ ALAN AMBULANS İLE GELİP REFAKAT EDEN KOMŞUMUN ANNESİNENE KALP MASAJI YAPAN PERSONEL VARKEN GÖZÜMÜZ ARKADA DEĞİL.HHASTANEYE GİDENİ ARAYAN YÖNETİMİ SİZLER İLE GÖRDÜK TEŞEKKÜRLER BİR KEZ DAHA


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler