İstanbul Hava Durumu
Anket
4. Sayısını yayınladığımız Ata 2 Yaşam Bültenimiz hakkında ne düşünüyorsunuz? 
Etkinlik Takvimi
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 6,0400   6,0509
EURO 6,7391   6,7513
       
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 201
Dün: 155
Toplam: 114195
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINI HEP BERABER KUTLUYORUZ.
 
 

29 EKİM BAYRAMINI ATA-2’YE YAKIŞIR GECELİ, GÜNDÜZLÜ BİR PROGRAM EŞLİĞİNDE BÜYÜK BİR COŞKU İLE KUTLUYORUZ.

29 EKİM PAZARTESİ GÜNDÜZ SAAT 12.00 - 14.00 ARASI :

ATA-2 Kapalı spor salonunda bir CUMHURİYET ETKİNLİĞİ düzenliyoruz. Öğrenciler tarafından sahnede sergilenen bando, şiir, dans, koro, spor vb. gösterileri izleyecek, çocuklarımızla birlikte bir cumhuriyet meşalesi atölyesi etkinliği yapacak, hepsinin kendi bayrağını/meşalesini yapmasını sağlayacağız. Ayrıca toplantının sonunda ATA-2 Cumhuriyet Tenis Turnuvamızın Ödülleri dağıtılacaktır.

AYNI GÜN AKŞAM SAAT 20.00’de İSE :
Genç yaşlı herkesin katılımıyla Atatürk Heykeli önünde toplanacak, dağıtılacak bayrak ve meşaleler eşliğinde marşlar, meşalelerle bir FENER ALAYI düzenlenecektir.

CUMHURİYETE SAHİP ÇIKAN GENÇ YAŞLI TÜM ATA2’LİLERİ BEKLİYORUZ


Okunma Sayısı: 275Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
MEHMET ÜNVER
TEŞEKKÜR EDERİZ- YILBAŞI IŞIKLARI Bu sene sitemiz girişlerindeki yılbaşı ışıklandırmaları çok güzel olmuş. Site yöneticilerimize teşekkür ederim.

Ünal Durmaz
Bu Yönetimi çok seviyor ve destekliyoruz. Dürüst ve çalışkan insanlar. Bu dönem gerek Tapu alma aşamasında, gerek imar barışı sürecinde çok güzel çalışmalar sergilediler. Yönetim kurulu ve Çalışanlarımızı canı gönülden tebrik ederim.

BAHADIR ÖZDÜZGÜN
25 yıldır kooperatifin üyesiyim. Nihayet yolun sonuna yaklaştık ve tapularımıza kavuşacağız. Bir konuda şikayet iletmek istiyorum. İmar barış borcu yakın bir zamana kadar kredi kari ile komisyonsuz ödebilmekte iken bugün %2 komisyonla ziraat bankası pos cihazı marifetiyle kredi kartı yolu ile ödeme alınabildiğini öğrendim. Ödeme gününe sayılı gunler kala bu uygulamayı dogru bulmuyorum. Yıllarca tüm ödemelerimizi yaptığımız bir bankanın bu uygulaması zamanlama açısından manidar.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler