İstanbul Hava Durumu
Anket
4. Sayısını yayınladığımız Ata 2 Yaşam Bültenimiz hakkında ne düşünüyorsunuz? 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 4,0848   4,0922
EURO 4,9862   4,9952
       
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 42
Dün: 106
Toplam: 50614
Değerli Kooperatif Ortaklarımız ve ATA-2 Site Sakinleri


Değerli Kooperatif Ortaklarımız ve ATA-2 Site Sakinleri;

Genel Kurul’da sizlerin çoğunluğunun güveni, desteği ve oylarıyla göreve gelmemizin üzerinden henüz bir ay bile geçmeden, sorunları teker teker ele alarak hak ettiğiniz hizmet kalitesi ile pek çok yeniliğe imza atıyor ve atmaya devam edeceğiz. Bunlardan biri de bundan böyle her ay düzenli olarak çıkacak olan ATA 2-YAŞAM basın bültenidir. Her ay kapılarınıza kadar getireceğimiz bu bülteni aynı zamanda elektronik olarak, www.ata2.org web sitemizde de yayımlanacaktır.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Danışma Kurulu tarafından hazırlanan 16 sayfalık ATA 2-YAŞAM basın bülteni, gönüllülük esası ile çalışan ATA 2 üyeleri ve sponsorlar aracılığı ile çıkarılmaktadır. Kooperatifimize herhangi bir maddi yük getirmeyen basın bülteni diğer iletişim ve sosyal medya araçlarının yanı sıra, Yönetim Kurulunun siz kooperatif ortakları ve site sakinleri ile iletişiminin önemli bir aracı olacaktır.

Söz verdiğimiz gibi, katılımcı ve şeffaf yönetim anlayışı gereği bu bülteni çıkarma ihtiyacı duyduk. Bültenimizin temel amacı yönetimin faaliyetlerini, çalışma programını, duyurularını yapmak, bunun yanı sıra hem kooperatifin yasal durumu, gelinen nokta ve atılacak adımlar konusunda bilgilendirmelerde bulunmak, hem de site yaşamı konusunda güncel başlıklara değinerek, sizlerin görüş ve önerileri doğrultusunda etkileşimli bir biçimde sorunlar ve çözüm önerilerine ilişkin bilgilendirmeler yapmaktır. Konuya ilişkin olarak sizlerin de görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.

Genel Kurul öncesi Çözüm Grubu olarak oluşturduğumuz WhatsApp ve Facebook sosyal medya platformlarını, verimsiz ve kısır tartışmalardan dolayı ve ATA 2’ye zarar vermemesi için kapattık. Aynı öneriyi diğer gruplara da yaptık ve öneriyoruz. Bu saatten sonra gruplaşmanın ATA2’ ye yarar değil zarar getireceğine inanıyoruz. Ayrışarak değil birleşerek daha güçlü olacağız. Tüm ATA 2 lilerin bundan böyle herkesi temsil eden “Ata 2 Sitesi” adlı Facebook ve “http://www.ata2.org” adresindeki web sayfasını iletişim aracı olarak kullanmasını istiyoruz.  Yönetim olarak bizler sadece ATA 2 ye ait RESMİ iletişim platformları üzerinden iletişim sağlayacağız.

Öte yandan web sitemizi tepeden tırnağa yeniledik. İçeriklerini güncellemeye devam ediyoruz. Sitemiz üye ve yönetim ihtiyaçlarını karşılayacak karşılıklı etkileşimli bir yapıya sahip olacaktır. Her üyenin kendi şifresiyle girip online olarak borcunu öğrenip ödeme yapacağı sistem en kısa sürede devreye alınacaktır.

Ocak ayı bültenimizde buluşmak dileği ile…

Yönetim Kurulu Başkanı

Ahmet Gülaydın
Okunma Sayısı: 1369


Ahmet Gülaydın Diğer Yazıları

Yazdır


Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
cem çetinkaya
Merhabalar Yıllar önce çıkan bir kanuna göre apartmanlarda pay ölçer takması zorunlu hale getirildi. Fakat Ata2 gibi eski sitelerde apartmanlar bu kanuna uymadı. Ben sabah 7 de evden çıkıp akşam 8.30 da geliyorum. Ayda ödediğim yakıt parası 300 liradan aşağı düşmüyor. Bu konuda firmalarla anlaşıp apartmanlara yol gösterir misiniz ? saygılarımla

recep uysaler
Öncelikle yapacagınız çalışmalarda tüm ekibinize ve sizlere kolaylıklar ve başarılar diliyorum.Ben ayçiçeği sokakkta oturan bir kiracıyım..yaklasık on yıldır aynı yerde ikamet ediyorum.Sitemize yakın bir okuldada öğretmen olarak çalışmaktayım..Çıkış kapısı olarak D kapısını kullanıyorum.Kapıdan çıkarken gerek sağa (migros tarafına).gerek düz devam edersenyolların son derece bozuk ve düzensiz olduğunu görüyoruz.Sanırım yol bakımları Üsküdar Belediyesi tarafından yapılıyor.Girişimde bulunarak bir çözüm bulunacagına inanıyorum...Böyle bir siteye bu durum bence yakışmıyor..Şimdiden teşekkür eder kolaylıklar dilerim..Saygılarımla...

Durmuş Uludağ
Yeni web sitesini beğendim.Güncel olmasını diliyorum.Başarılar,kolay gelsin.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler