İstanbul Hava Durumu
Anket
4. Sayısını yayınladığımız Ata 2 Yaşam Bültenimiz hakkında ne düşünüyorsunuz? 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,6316   5,6417
EURO 6,3340   6,3454
       
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 34
Dün: 127
Toplam: 123069
Değerli Kooperatif Ortaklarımız ve ATA-2 Site Sakinleri


Değerli Kooperatif Ortaklarımız ve ATA-2 Site Sakinleri;

Genel Kurul’da sizlerin çoğunluğunun güveni, desteği ve oylarıyla göreve gelmemizin üzerinden henüz bir ay bile geçmeden, sorunları teker teker ele alarak hak ettiğiniz hizmet kalitesi ile pek çok yeniliğe imza atıyor ve atmaya devam edeceğiz. Bunlardan biri de bundan böyle her ay düzenli olarak çıkacak olan ATA 2-YAŞAM basın bültenidir. Her ay kapılarınıza kadar getireceğimiz bu bülteni aynı zamanda elektronik olarak, www.ata2.org web sitemizde de yayımlanacaktır.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Danışma Kurulu tarafından hazırlanan 16 sayfalık ATA 2-YAŞAM basın bülteni, gönüllülük esası ile çalışan ATA 2 üyeleri ve sponsorlar aracılığı ile çıkarılmaktadır. Kooperatifimize herhangi bir maddi yük getirmeyen basın bülteni diğer iletişim ve sosyal medya araçlarının yanı sıra, Yönetim Kurulunun siz kooperatif ortakları ve site sakinleri ile iletişiminin önemli bir aracı olacaktır.

Söz verdiğimiz gibi, katılımcı ve şeffaf yönetim anlayışı gereği bu bülteni çıkarma ihtiyacı duyduk. Bültenimizin temel amacı yönetimin faaliyetlerini, çalışma programını, duyurularını yapmak, bunun yanı sıra hem kooperatifin yasal durumu, gelinen nokta ve atılacak adımlar konusunda bilgilendirmelerde bulunmak, hem de site yaşamı konusunda güncel başlıklara değinerek, sizlerin görüş ve önerileri doğrultusunda etkileşimli bir biçimde sorunlar ve çözüm önerilerine ilişkin bilgilendirmeler yapmaktır. Konuya ilişkin olarak sizlerin de görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.

Genel Kurul öncesi Çözüm Grubu olarak oluşturduğumuz WhatsApp ve Facebook sosyal medya platformlarını, verimsiz ve kısır tartışmalardan dolayı ve ATA 2’ye zarar vermemesi için kapattık. Aynı öneriyi diğer gruplara da yaptık ve öneriyoruz. Bu saatten sonra gruplaşmanın ATA2’ ye yarar değil zarar getireceğine inanıyoruz. Ayrışarak değil birleşerek daha güçlü olacağız. Tüm ATA 2 lilerin bundan böyle herkesi temsil eden “Ata 2 Sitesi” adlı Facebook ve “http://www.ata2.org” adresindeki web sayfasını iletişim aracı olarak kullanmasını istiyoruz.  Yönetim olarak bizler sadece ATA 2 ye ait RESMİ iletişim platformları üzerinden iletişim sağlayacağız.

Öte yandan web sitemizi tepeden tırnağa yeniledik. İçeriklerini güncellemeye devam ediyoruz. Sitemiz üye ve yönetim ihtiyaçlarını karşılayacak karşılıklı etkileşimli bir yapıya sahip olacaktır. Her üyenin kendi şifresiyle girip online olarak borcunu öğrenip ödeme yapacağı sistem en kısa sürede devreye alınacaktır.

Ocak ayı bültenimizde buluşmak dileği ile…

Yönetim Kurulu Başkanı

Ahmet Gülaydın
Okunma Sayısı: 3077


Ahmet Gülaydın Diğer Yazıları

Yazdır


Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Sevcan can
İmar barışı ödemelerini 5.6.2019 tarihine kadar yapılması istendi. Ancak kooperatif 3 -10 tarihleri arasında tatile girdiğinden ödememi kredi kartı ile yapacaktım. Ancak kooperatifinizin tatile gireceğini tatile girildiği zaman öğrenmiş bulunmaktayım. Ödeme için online işlem yapamadım.Sisteme giriş yapamıyorum. Ödeme tarihinin 5.6 olması ve tatile girmesi nedeniyle ödeme tarihinin yeniden belirlenmesini rica ederim

İzzettin GÜLLEBAĞATUR
Ata 2 sitesinde oturup oğlumun verdiği bilgilere göre Maviçam Caddesinde olan basketbol sahasındaki potaların standart olmayıp üstüne de potların sarsıldığını ve bu sebeple topların girmediğini belirtirim lütfen bunu dikkate alınız teşekkürler

MEHMET ÜNVER
TEŞEKKÜR EDERİZ- YILBAŞI IŞIKLARI Bu sene sitemiz girişlerindeki yılbaşı ışıklandırmaları çok güzel olmuş. Site yöneticilerimize teşekkür ederim.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler