İstanbul Hava Durumu
Anket
4. Sayısını yayınladığımız Ata 2 Yaşam Bültenimiz hakkında ne düşünüyorsunuz? 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,7794   5,7898
EURO 6,6943   6,7064
       
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 10
Dün: 216
Toplam: 73719
Değerli Kooperatif Ortaklarımız ve ATA-2 Site Sakinleri


Değerli Kooperatif Ortaklarımız ve ATA-2 Site Sakinleri;

Genel Kurul’da sizlerin çoğunluğunun güveni, desteği ve oylarıyla göreve gelmemizin üzerinden henüz bir ay bile geçmeden, sorunları teker teker ele alarak hak ettiğiniz hizmet kalitesi ile pek çok yeniliğe imza atıyor ve atmaya devam edeceğiz. Bunlardan biri de bundan böyle her ay düzenli olarak çıkacak olan ATA 2-YAŞAM basın bültenidir. Her ay kapılarınıza kadar getireceğimiz bu bülteni aynı zamanda elektronik olarak, www.ata2.org web sitemizde de yayımlanacaktır.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Danışma Kurulu tarafından hazırlanan 16 sayfalık ATA 2-YAŞAM basın bülteni, gönüllülük esası ile çalışan ATA 2 üyeleri ve sponsorlar aracılığı ile çıkarılmaktadır. Kooperatifimize herhangi bir maddi yük getirmeyen basın bülteni diğer iletişim ve sosyal medya araçlarının yanı sıra, Yönetim Kurulunun siz kooperatif ortakları ve site sakinleri ile iletişiminin önemli bir aracı olacaktır.

Söz verdiğimiz gibi, katılımcı ve şeffaf yönetim anlayışı gereği bu bülteni çıkarma ihtiyacı duyduk. Bültenimizin temel amacı yönetimin faaliyetlerini, çalışma programını, duyurularını yapmak, bunun yanı sıra hem kooperatifin yasal durumu, gelinen nokta ve atılacak adımlar konusunda bilgilendirmelerde bulunmak, hem de site yaşamı konusunda güncel başlıklara değinerek, sizlerin görüş ve önerileri doğrultusunda etkileşimli bir biçimde sorunlar ve çözüm önerilerine ilişkin bilgilendirmeler yapmaktır. Konuya ilişkin olarak sizlerin de görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.

Genel Kurul öncesi Çözüm Grubu olarak oluşturduğumuz WhatsApp ve Facebook sosyal medya platformlarını, verimsiz ve kısır tartışmalardan dolayı ve ATA 2’ye zarar vermemesi için kapattık. Aynı öneriyi diğer gruplara da yaptık ve öneriyoruz. Bu saatten sonra gruplaşmanın ATA2’ ye yarar değil zarar getireceğine inanıyoruz. Ayrışarak değil birleşerek daha güçlü olacağız. Tüm ATA 2 lilerin bundan böyle herkesi temsil eden “Ata 2 Sitesi” adlı Facebook ve “http://www.ata2.org” adresindeki web sayfasını iletişim aracı olarak kullanmasını istiyoruz.  Yönetim olarak bizler sadece ATA 2 ye ait RESMİ iletişim platformları üzerinden iletişim sağlayacağız.

Öte yandan web sitemizi tepeden tırnağa yeniledik. İçeriklerini güncellemeye devam ediyoruz. Sitemiz üye ve yönetim ihtiyaçlarını karşılayacak karşılıklı etkileşimli bir yapıya sahip olacaktır. Her üyenin kendi şifresiyle girip online olarak borcunu öğrenip ödeme yapacağı sistem en kısa sürede devreye alınacaktır.

Ocak ayı bültenimizde buluşmak dileği ile…

Yönetim Kurulu Başkanı

Ahmet Gülaydın
Okunma Sayısı: 2095


Ahmet Gülaydın Diğer Yazıları

Yazdır


Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
rumuz
artık fesih tarihini paylaşma zamanı gelmiştir. Bitirin şu işi, hükümet bile yüzyılın olayını yaptı, daha ne bekliyorsunuz...

Fuat DEMİRTAŞ
Çocuk oyun parklarının yanıbaşında bulunan sigaralıklı çöp kutularının kaldırılmasını ve oyun parklarına sigara içilmez uyarı levhalarının asılmasını rica ediyorum. C kapısından girdikten sonraki oyun parkında 3 adet sigaralıklı çöp kutusu var. Çocuğumu parkta oynatırken sigara dumanına maruz kalmak istemiyorum. Söz konusu çöp kutularının bulundukları yer ile ilgili resimler tarafımda mevcuttur.

site sakini
BAŞARILI ÇALIŞMALARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER HER NE KADAR ELEŞTİRİLERİ OKUSAK İSEDE MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR HEP SİZİNLEYİZ UYGULAMALARINIZ İLE SİTE HAYAT BULDU GÜVENLİĞİ ELEŞTİRENLER ŞEHİR DIŞINDA İKEN ÇOÇUGUMUN ATEŞİNİ DÜŞÜRMEK İÇİN İLAÇ ALAN AMBULANS İLE GELİP REFAKAT EDEN KOMŞUMUN ANNESİNENE KALP MASAJI YAPAN PERSONEL VARKEN GÖZÜMÜZ ARKADA DEĞİL.HHASTANEYE GİDENİ ARAYAN YÖNETİMİ SİZLER İLE GÖRDÜK TEŞEKKÜRLER BİR KEZ DAHA


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler